שם:
טל':
אימייל:
 
 
דולפין דיאגנוסטיק
דולפין דיאגנוסטיק
  
דולפין דינמיק פלוס
דולפין דינמיק פלוס
  
דולפין דינמיק פלוס בטרי
דולפין דינמיק פלוס בטרי
דולפין מאג'יק
דולפין מאג'יק
  
דולפין מובי
דולפין מובי
  
דולפין סאפרם M3
דולפין סאפרם M3
דולפין סאפרם M4
דולפין סאפרם M4
  
דולפין סאפרם M5
דולפין סאפרם M5
  
רובוט-אוריון
רובוט-אוריון
דולפין Swash CL
דולפין Swash CL
  
דולפין Swash TC
דולפין Swash TC
  

רובוטים

רובוטים לבריכה הם מכשירים מתוחכמים אשר מטרתם היא לנקות את מי הבריכה הפרטית שלנו. היתרון הגדול של רובוט הוא שהוא מנקה את הבריכה בכוחות עצמו, על ידי תכנות מתאים, בכך חוסך לנו עבודה רבה ומאמץ רב ועוזר לשמור על מי הבריכה שלנו נקיים ונעימים. בניגוד לשמם, רובוטים לבריכה, הם לא המצאה אשר שלופה מסרטי מדע בדיוני אלא הם כלי עזר יעיל ביותר שיכול לעזור לכל מי שיש לו בריכה בחצר הבית או על הגג.

רובוטים לבריכה מנקים את כל סוגי הלכלוכים אשר עלולים להכנס לתוך מי הבריכה שלנו, ללכלך ולזהם אותם. גם הם המים על פניו נראים נקיים לעתים ישנם חלקיקים קטנים יותר של חול ולכלוך הנמצאים במים ומלכלכים את המים. אם כן, רובוטים המיועדים לניקוי הבריכה מנקים גם חלקיקים קטנים יותר, שלעתים נסתרים מהעין שלנו, גם הצטברות של ירוקת וגם לכלוכים גדולים יותר, כמו למשל עלים שונים אשר לעתים נופלים אל תוך המים. אם כן, התפקיד של רובוטים לבריכה הוא לשפשף את קירות הבריכה ואת קרקעית הבריכה על מנת שאלו יהיו נקיים, הוא שואב חלקיקי לכלוך וחול – בדומה לשואב אבק.

רובוטים לבריכה עוזרים לשמור בצורה מושלמת על תחזוקת הבריכה שלכם. כל מי שניקה בריכה בכוחות עצמו יודע כי הדבר עלול להיות מתיש, שלא לדבר על כך כי הנקיון הוא פעולה סיזיפית. כאשר רובוט הוא זה שמנקה את המים של הבריכה הוא אינו מתעייף, הוא אינו צריך הפסקות והוא אינו זקוק למנוחה. הוא מנקה באופן יסודי את כל הפינות של הבריכה. אם כן, אם חשוב לכם לשמור על הגיינת הבריכה שלכם, שהיא תהיה נקייה מחיידקים ומזיהומים שונים ככל הניתן, ואם אתם רוצים לשמור על המים צלולים רובוט לבריכה בהחלט יכול לעזור לכם בכך. כדאי לזכור שלא כל רובוט בהכרח יתאים לכל בריכה אלא יש להתאים את הרובוט לבריכה בין היתר על פי הגודל שלה ועל פי הצורה שלה, על מנת לוודא כי אתם בוחרים את הרובוט המתאים ביותר לניקוי הבריכה שלכם. כך תוכלו להנות מבריכה נקיה בזכותם של רובוטים לבריכה.