שם:
טל':
אימייל:
 
 
 
"הבא" "הגדל" "הקודם"
בריכת-גלישה-בבדיקה    בריכת-גלישה    בריכה ברעננה    סקימרים
5    11    12    3
9    בריכת-אינטקס-משודרגת   

בריכות לגינה

יש כיום בשוק בישראל מגוון רחב של חברות המייצרות או משווקות בריכות לגינה. המגוון הרחב נוצר בעיקר בשל עליית הביקוש לרכישה ולהתקנה של בריכות לגינה, בקרב יותר ויותר ישראליים ולכן אפשר למצוא היום הרבה חברות המציעות מבחר של דגמים, מוצרים ואפילו מחירים אטרקטיביים של בריכות לגינה. אך כיצד לבחור חברה מתאימה ואיזה הכנות צריך לעשות כאשר רוצים להתקין בריכת שחייה בחצר הבית?
 
הדבר הראשון שאתם צריכים להחליט הוא אם אתם מעוניינים בבריכת שחייה קבועה או בריכת שחייה ניידת. בריכת שחייה ניידת, כשמה כן היא, היא אינה בריכה קבועה שצריך להתקין בחצר הבית, אלא בריכה שניתן להרכיב ולפרק בהתאם לשימושים שלכם. אפשר למצוא מגוון של מידות וגדלים לבריכה זו ובכך להתאים אותה באופן פרופורציונלי לכל גינה ולכל חצר. אך אם חשקה נפשכם בבריכת שחייה מסודרת, הרי שבריכת שחייה קבועה היא האפשרות הטובה עבורכם.
 
לאחר שהחלטתם איזה סוג של בריכות לגינה מתאים לכם, ואם אתם בוחרים בבריכות שחייה קבועות, עליכם לקבוע גם כאן איזה סוג של בריכות קבועות לחצר הבית מתאימות לכם. אפשר לבחור בבריכת שחייה מבטון, שהיא הבריכה הוותיקה ביותר והיא מאפשרת לכם להנות מאיכות ומרמה הגבוהה ביותר בשוק. עם זאת, האפשרות של בריכות לגינה מבטון היא האפשרות היקרה ביותר ואפשר לבחור גם בבריכות מתועשות שזמן ההתקנה שלהן הוא קצר באופן משמעותי וגם עלות חומר הגלם נמוכה מזו של הבטון.
 
בשלב הבא, עליכם לקבוע היכן ברצונכם למקם את בריכת השחייה בחצר וכמובן גם לקבוע איזו צורה תרצו. אפשר ללכת על הצורה הקלאסית של המלבן או הריבוע, אך אפשר לבחור גם צורות אחרות כמו למשל מעויין, פרח או כל צורה שעולה על דעתכם. בבואכם למומחה המייצר או משווק בריכות לגינה, מומלץ להגיע עם מידות הרצויות לכם על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר הקרובה ביותר לעלות הסופית של הבריכה על סמך הנתונים.
 
וכאן אכן הגיע השלב של בחירת החברה שתתקין לכם את הבריכה בחצר הבית. לעיתים המבחר הרב יכול לבלבל ולכן חשוב להיות ממוקדים ככל הניתן. חפשו ברשת מספר חברות הנמצאות בקרבת מקום המגורים שלכם וקיבעו עימן פגישת ייעוץ מקצועית. לכל פגישה הגיעו עם הנתונים הידועים לכם מראש ונסו לבחון את רמת המקצועיות שלהן, לוודא כמה ותק יש להן בתחום ולבסוף, דרשו לקבל מכל אחת מהחברות הצעת מחיר. רק לאחר שתפגשו עם מספר חברות במקביל, תוכלו לקבל כלים להשוואה ביניהן, לרבות סוגיית המחיר. חשוב לציין שגם אם חברה תעניק לכם מחיר אטרקטיבי במיוחד, המחיר לא צריך להיות הפקטור היחידי לבחירה, כי חשוב שהחברה תהיה מקצועית, בעלת ניסיון רב בבניית בריכות לגינה ושתוכל לספק לכם מענה הולם לכל בקשה או דרישה שלכם.
 
לסיכום, התקנה של בריכות לגינה יכולה להיות מתישה, אך אם תתכוננו כראוי, תוכלו לאתר בקלות חברה מומחית שתתקין לכם את הבריכה הטובה ביותר לכם.